Nyitott pozíciók

Jelenleg a következő pozíció betöltésére keresünk munkatársat:

Autóvillamossági szerelő

 Olyan munkatársat keresünk meglévő, tapasztalt csapatunk bővítésére, aki szakmai elhivatottsággal, nagyfokú önállósággal végzi munkáját, kreatívan áll hozzá a problémák, feladatok megoldásához.

A jelölt fő feladatai:

  • Gépjárművek elektromos javítása, műszeres diagnosztikája
  • Hibafeltárás, hibajavítás
  • Elektronikus tartozékok szerelése
  • Együttműködés a cég egyéb részlegeivel (raktár, értékesítés, stb.)

 Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pl. autó elektronikai műszerész, közlekedés gépészeti technikus, autóvillamossági szerelő)
  • Megbízható, igényes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

 Amit kínálunk:

Összeforrott, egymást segítő csapatban hosszú távú, stabil munkalehetőséget. Változatos feladatokat, teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúrát. Versenyképes fizetést, béren kívüli juttatásokat.

 Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pozíció és a bérigény megjelölésével a következő  email címre: info@itqs.hu